Demir Halı Fabrikası Mamak Şubesi (Merkez)

Demir halı yıkama firması olarak artık siz değerli Mamak ilçesi halkı hanımları için işinizi kolaylaştırmak adına ilçenizde hizmet vermekteyiz. Hanımların en zorlu işlerinden olan halı yıkama; hem zahmet veren hem de elde yeterince sağlıklı olarak temizlenemeyen eşyalar arasında ilk sırada yer alır. Artık siz değerli hanımları bu zahmetten kurtararak halılarınızı istediğiniz gibi hijyenik koşullar sağlayarak yıkama sözü veriyoruz. 17 yıllık halı yıkama firması olan Demir halı yıkama firmamız; uzun yılların tecrübesi ile yıkama sistemine sahip olmanın yanı sıra kurumsal firma olarak garantili ve güvence içeren hizmet politikasıyla sizlerin yanınızdadır.

Halılar; çok fazla kir, toz ve bakteri hapseden ve bu nedenle üzerinde hareket ettikçe materyalleri kaldıran bir eşyadır. Derinlere inen materyaller en ince ayrıntısına kadar firmamız tarafından uygun koşullar sağlanarak yıkanır, kurutulur ve paketlenerek hazır hale getirilir. Ücretsiz verdiğimiz servis hizmetimiz ile evlerinizden alınır ve teslim edilir. Bu sayede siz hanımlar; sevdiklerinizle daha çok zaman geçirebilir ve sağlıklı ortamlarda rahat nefes alabilirsiniz.

Demir halı yıkama firmamız; halı yıkama yanında, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde yıkama ile yerinde halı yıkama hizmetini de sizlere sunmaktadır. Demir halı yıkama firmamız; gün içerisinde iki kez olmak üzere siz değerli Eyüp ilçesi sakinlerine servis hizmeti vermektedir. 09:30-13:00 ila 14.00-21:00 saatleri arasında ‘’(0312) 372 28 29’’ numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Demir halı yıkama firması olarak; sizlerin memnuniyetini hedefleyerek, uzman bir kadro, son sistem otomatik makineler ve kaliteli temizlik ürünleri kullanarak yıkama hizmeti vermekteyiz. En iyi olmayı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız; aradığınız doğru halı yıkama adresinizdir.

Mamak Halı Tamiri

Demir firması; Mamak ve çevresinde halı yıkama ve halı tam ...

Mamak Perde Yıkama

Perde yıkama oldukça zahmetli olan ve bir o kadar da tam istenile ...

Mamak Koltuk Yıkama

Mamak ilçesinde faaliyete geçen firmamız olan Demir; sizle ...


Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri