Antika Halı Yıkama

Antika Halı Yıkama

Antika halılar adından da anlaşıldığı gibi antika olması ve değerinin çok yüksek olması ve ayrıca narin olması nedeniyle çok fazla hassasiyet isteyen bir yıkama ister. Dokumasının çok eski olması nedeniyle öncelikle renk koruyucu kullanılarak özenle yıkamayı gerektirir. Firmamız bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması ile Antika halılarınızı çok büyük bir hassasiyet ve incelikle değerine zarar vermeden yıkama işlemi uygulamaktadır.

Antika halılarınızı profesyonel olarak ele alarak; bilgi ve tecrübeye sahip ekibimizce yıkanması sağlanır. Kullandığımız renk koruyucu ve bitkisel temizlik ürünleriyle yıpratmadan değerini bozmadan ve dokumasına zarar vermeden detaylı bir şekilde incelikle yıkama işlemi uyguluyoruz. Garanti vererek Antika halılarınızı kir, toz ve bakterilerinden arındırarak sağlıklı ve hijyenik olarak yıkıyor, kurutuyor ve hazır bir şekilde kullanılır hale getiriyoruz.

Antika halılarda tarihi değerleri içeren dokusu, ipliği, ilmiği ve rengi korumak adına gerekli hassasiyeti göstererek güvenle ve garanti kapsamında yıkama hizmeti vermekteyiz. 20 yıllık tecrübe ve bilgi sizlere gereken güveni verecektir.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri