Bünyan Halısı Yıkama

Bünyan halılarının el dokuması halı olması nedeni ile elde yıkanması ya da sağlıksız ürünler ve yıkama sistemleri ile yıkanması halının dokusunu ve kalitesini bozmaktadır.

Bünyan Halısı Yıkama

Bünyan halılarının el dokuması halı olması nedeni ile elde yıkanması ya da sağlıksız ürünler ve yıkama sistemleri ile yıkanması halının dokusunu ve kalitesini bozmaktadır. Bünyan halılarının yıkanması hizmeti firmamız tarafından uzman bir ekip ve son sistem makineler yardımı ile yıkanmaktadır. Tüm halı yıkamalarda kullandığımız bitkisel ve biyolojik yıkama ürünleri ile boyasına, dokusuna, ipliğine ve rengine zarar vermeden orijinal renklerini birbirine karıştırmadan titizlik ve özenle yıkama sağlıyoruz. Garantili bir yıkama sistemine sahip olan firmamız; her türlü halı ve el dokuma halılarında gereken tüm hassasiyeti taşımaktadır.

Toz, kir ve bakterilerinden derinlemesine arıtılarak uygun yıkama koşulları sağlanarak yıkadığımız halılarınızı; gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz. Sizlere daima en iyi ve sözünde duran bir firma garantisi ile sağlıklı ve hijyenik yıkama sistemi sunuyoruz. Leke çıkarma sırasında kullandığımız bitkisel leke çıkarıcılar renk sabitleyicidir ve asla renk kaybı oluşturmaz. Bünyan halılarınızı artık yaşam alanlarınızda bir dahaki yıkamaya kadar sağlıklı bir şekilde kullanabilir ve huzurla nefes alabilirsiniz.

Ara

iv class="magazine-sb-social margin-bottom-30">

Sosyal Medya

Foto Galeri