Hereke Halısı Yıkama

Hereke Halısı Yıkama

Hereke halıları el dokuması halılar içerisinde oldukça kaliteli bir dokumaya sahip halılardır. Hereke halılarının yıkanması kesinlikle profesyonel olarak sistemli bir şekilde ve bilen ellerde sağlanmalıdır. Firmamız tüm halı ve el dokuma halılarında gösterdiği hassas, titiz ve özenli yıkama hizmetini Hereke halıları için de yerine getirir. Öncelikle kaliteli bitkisel ve biyolojik temizlik ürünleri kullanılmasıyla; halının dokusuna ve rengine zarar vermeyecek bir uygulama ile hareket ediyoruz.

Hereke halı yıkama uzman bir ekip tarafından antibakteriyel bitkisel temizlik ürünleri ve halının cinsine ve dokusuna göre sistemli olarak yıkayan makineler ile sağlıklı ve kir, toz ve bakterilerden derinlemesine temizleyen bir yıkama hizmeti sunulmaktadır. Sağlıklı ve titizlikle yıkanan halılar sağlıklı bir şekilde rengini bozmadan kurutularak hazırlanır. Ayrıca leke oluşan halılarda leke çıkarıcı olarak renk sabitleyici leke çıkarıcılarla uygulama yapıyoruz. Asla kimyasal içerikli hiçbir deterjan yıkama sistemimizde kullanılmaz.

Garantili ve kaliteli yıkama hizmetimiz ile 20 yıllık bir zamanı geride bırakan firmamız, Hereke halılarınız için tek adrestir.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri