Mamak Ankara Halı Tamiri

Demir Halı Yıkama ve Tamiri Fabrikası

Demir Halı yıkama firması; Mamak Ankara ve çevresinde halı yıkama ve halı tamiri konusunda, uzman bir kadro, son teknolojiye sahip makinalarla hizmet sunmaktadır. Kendi alanında yaygın bir hizmet ağı bulunan firmamız, halı temizliğinde ve tamiratında istenilen sonuçları alabilmeyi ilke edinerek devam etmektedir.

Halı tamiratı konusunda işinin ehli ellerden yardım alındığında, halıda oluşan yıpranma, yırtılma ve yanma gibi deformasyonları ortadan tamamen kaldırmak mümkün olmaktadır. Bunun için halının cinsini, rengini, dokuma şeklini bilen, halının ilmeğinden anlayan birileri tarafından tamir edilmelidir. Böyle olduğunda, halı üzerindeki uygulama fark edilmeyecek ve eski haline dönecektir.

Firmamız bu konuda, halının renginden, desenine kadar her türlü ayrıntıyı göz önünde tutarak, en doğru şekilde onarımını yapmaktadır. Bu uygulama sonucunda, halıda buluna yıpranmalar tekrar eski formuna getirilerek, uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır.

Demirfirmasının sunduğu halı tamiri hizmetinden yararlanabilmek için‘’(0312) 372 28 29’’ numaralı telefon numarasınıarayarak, halılarınızı tekrar geri kazanabilirsiniz. Firmamızın kuruluş ve çalışma prensibi, müşterisinden aldığı memnuniyettir.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri