Mamak Koltuk Yıkama

Mamak Koltuk Yıkama

Mamak ilçesinde faaliyete geçen firmamız olan Demir; sizlere halı yıkama hizmeti dışında koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Yerinden kaldırmadan evinize gelen ekiplerimiz ile koltuklarınızı yıkıyoruz.

Koltuklar, uzun süre sürekli kullanım alanları içerisinde olan ve çok zaman tükettiğimiz eşyalar arasındadır. Doğal olarak daha fazla kir, toz ve bakteri oluşumuna maruz kalırlar. Bu durum içerdiği materyallerin solunarak bir takım alerjik ve astım gibi hastalıklara neden olabilir. O açıdan sık olarak yıkanması sağlanmalıdır. Sağlıklı ortamlar için temizlik mutlaka profesyonel olarak gerçekleşmesi gerekli bir uygulamadır.

Firmamız; uzman bir ekip ile son sistem makineler kullanarak, antibakteriyel bitkisel temizlik ürünleri ile hijyenik ve kaliteli bir yıkama uygular, kurutur ve koltuklarınızı kullanışı hale getirerek teslim eder. Leke olması halinde renk koruyucu leke çıkarıcalar kullanarak lekeleri yok ediyoruz. Kimyasal hiçbir ürün yıkama hizmetlerimizde bulunmaz.

Firmamız; %100 müşteri memnuniyetini garanti eden ve ilkeli 29 yılın tecrübesiyle kaliteli bir anlayışla yıkama hizmeti sunmaktadır. (0312) 372 28 29 numaralı telefondan arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri