Mamak Perde Yıkama

Mamak Perde Yıkama

Perde yıkama oldukça zahmetli olan ve bir o kadar da tam istenilen temizliğin sağlanamadığı eşyalar arasında hanımların sıkıntısıdır. Artık Mamak ilçesinde yaşayan hanımlar; sizleri perde yıkama sıkıntısından kurtarıyoruz. Demir halı yıkama firmamız perde yıkama hizmetini kaliteli ve hijyenik olarak gerçekleştirir ve size sadece kullanmak kalır. Sökme ve takma işlemlerini de bizler yapıyoruz. Size büyük kolaylık sağlamak tek amacımız.

Perdeler evlerimizin geniş bir alanında yer alan ve tüm odalarda takılı olan dekorasyon eşyalarımızdır. Kumaşlarının narin olması onların çabuk kir ve tozlardan etkilenmesine ve sararmasına yol açar. Üstelik sigara ya da hava kirliliği kötü kokuların sinmesine de etki eder. Evlerdeki makineler tam olarak istenilen sonucu vermez. Profesyonel olarak son sistem makinelerimiz, işini bilen deneyimli ekibimiz ve kullandığımız anti bakteriyel ve bitkisel temizlik ürünleri ile en derin ve hijyenik yıkamayı sağlıyoruz. Kurutup, ütüleyerek teslim ediyoruz.

Firmamızı ‘’(0312) 372 28 29’’ numaralı telefondan arayarak randevu almanız yeterli. Garantili ve güven içeren hizmetimizle her daim sizlerleyiz!

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri