Milas Halısı Yıkama

Milas Halısı Yıkama

Milas halıları namı ün salmış kökboyası ile boyanan ve yün iplikler kullanılarak dokunan el halılarıdır. Halıların kaliteli olması titiz ve özen isteyen bir yıkama gerektirir. Her şekilde el dokumalarda bu önem firmamız tarafından titizlikle üzerinde durduğumuz hassas bir konudur. Biyolojik ve bitkisel ürünler ile yıkama işlemi uyguladığımız Milas el dokuma halılarında; leke çıkarma uygulaması da renk koruyucu baz da kimyasal olmayan ve halının dokusuna ve yapısına zarar vermeyen antibakteriyel bitkisel ürünler ile yapılmaktadır.

Milas halı yıkama son sistem makinelerimizde gerekli olan sıcaklık ve hassasiyet sağlanarak, işi bilen ekibimiz tarafından özen gösterilerek yıkanır. Kurutma işlemi gün ışığına maruz bırakılmadan kurutma makineleri ile nem kalmayacak şekilde kurutulur. Yapılan tüm yıkama hizmeti; kir, toz ve bakterilerin arındırılması ile bir dahaki yıkamaya kadar sağlıklı bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Firmamız; diğer el dokuma halılarında olduğu gibi Milas halı yıkamada da garantili yıkama sözü vererek ve uygulayarak hizmet sunar ve sizlerinde rahatlıkla kullanmanıza olanak verir.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri