Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Uzun tüyleri olan ve post görünümünde dokumaya sahip Shaggy halılar; renk ve desenli itibariyle ve yapısıyla farklı tip halılardır. Shaggy halılarında tüylerin uzun olması yıkama sonucunda yapış yapış olmaması için oldukça itina ve bilgi ister. Firmamız; Shaggy halı yıkama konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip ekibi ve yıkama sistemi ile gerekli olan tüm inceliği ve hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız; Shaggy halı yıkama hizmetini uygularken özellikle diğer tüm halı yıkamalarda verdiği özeni gösterir ve bitkisel temizlik ürünü kullanarak işlem uygular. Kullandığımız ürünlerde asla kimyasal madde içeren deterjanlar kullanılmaz. Bu nedenle Shaggy halılarınız yıkandıktan sonra ilk günkü gibi yumuşak, tüyleri yapışmamış ve parlak bir görünüme tekrar kavuşacaktır. Kir, toz ve bakteriler derinliğinden çıkarılarak arındırılıp hijyenik ve sağlıklı bir hale getirilmektedir. Bu sayede bir dahaki yıkamaya kadar akarlar sizlerin sağlığını da etkileyemez.

Firma olarak gereken titiz, özen, kalite ve 20 yıllık tecrübenin gururuyla sektörde öncü halı yıkama hizmetini garanti ediyor ve güveninize daima layık olacağımız sözünü veriyoruz.

Ara

Sosyal Medya

Foto Galeri